Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

DPH a fakturace zboží do EU

8.6.2017, , Zdroj: Verlag Dashöfer

2017.11.6
DPH a fakturace zboží do EU

Ing. Ladislav Pitner

VYŠLO V ČÍSLE 11/2017

Jak je to z pohledu DPH, když dodáme zboží do členské země EU, ale zboží fakturujeme do třetí země?

Měl by být odběratel registrovaný k DPH v členské zemi EU? A pak tento vývoz uvedu v souhrnném hlášení?

A pokud registrovaný není, znamená to, že musím fakturovanou hodnotu přidanit naší DPH?

Odpověď

Podle § 13 odst. 2 ZDPH se dodáním zboží do jiného členského státu pro účely zákona o

 
 Napište nám
 Děkujeme, na Váš podnět budeme reagovat do 24 hodin v rámci pracovního týdne.
Input: