Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

DUZP na daňovém dokladu

30.6.2017, , Zdroj: Verlag Dashöfer

2017.14.2
DUZP na daňovém dokladu

Ing. Eva Krekulová

VYŠLO V ČÍSLE 14/2017

V poslední době se nám několikrát stalo, že na faktuře nebyl uveden den uskutečnění zdanitelného plnění, ale pouze den vystavení faktury s tím, že dle § 29 odst. 1 písm. h) ZDPH se datum uskutečnění zdanitelného plnění (příp. den přijetí platby) uvádí pouze tehdy, pokud se liší od data vystavení dokladu.

Je tento výklad správný?

Odpověď

Ano, podle § 29 odst. h) ZDPH, který upravuje náležitosti

 
 Napište nám
 Děkujeme, na Váš podnět budeme reagovat do 24 hodin v rámci pracovního týdne.
Input: