Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k tématu:
Vztahuje se k typu informace:
Vztahuje se k územní působnosti:

Nedostupné pro váš modul.

 

 

Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Placení místního poplatku za komunální odpad osobami vlastnícími bytový dům

14.6.2018, Zdroj: Ministerstvo financí

Fyzická osoba vlastní bytový dům, ve kterém jsou byty, které nejsou vymezeny jako bytové jednotky v katastru nemovitostí. Jsou nájemníci, kteří bydlí v bytovém domě, povinni platit místní poplatek za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů?

Podle ustanovení § 10b odst. 1 písmeno b) zákona o místních poplatcích jsou poplatníky místního poplatku za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů fyzické osoby vlastnící stavbu určenou k individuální rekreaci, byt nebo rodinný dům, ve kterých není hlášena k pobytu žádná fyzická osoba. Z uvedeného výčtu poplatníků

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu DU profi.
Týdenní DU zpravodajství
 +420 222 539 333  duprofi@du.cz