Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Řádek č. 47 přiznání k DPH

21.5.2012, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Musí se v řádku č. 47 přiznání k DPH vyplnit hodnota jakéhokoliv pořízeného dlouhodobého majetku bez DPH, u kterého bude DPH celkově odečtena, protože bude majetek z celé části používán pro ekonomickou činnost, a který bude podle zákona odepisován?

     V řádku 47 se uvádí údaj o základu daně a dani na vstupu u majetku pořízeného nebo vytvořeného vlastní činností, definovaného v § 4 odst. 3 písm. d) a e), zákona o DPH.

     Tento údaj se uvádí vždy najednou v

 
 Napište nám
 Děkujeme, na Váš podnět budeme reagovat do 24 hodin v rámci pracovního týdne.
Input: