Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Servis plynových kotlů

14.11.2017, , Zdroj: Verlag Dashöfer

2017.2100.3
Servis plynových kotlů

Ing. Eva Krekulová

VYŠLO V ČÍSLE 21/2017

Naše společnost je s. r. o., plátce DPH. Obdrželi jsme fakturu za pravidelnou roční servisní údržbu plynových kotlů v našem bytovém domě. Dodavatel nám fakturuje částku s DPH 21 %. Myslíme si, že je to chybně, že tam má být DPH 15 %, neboť se jedná o bytový dům. Jak je to správně? V případě, že tam skutečně patří DPH 21 %, kde to najdeme v zákoně?

Podle § 47 odst. 3  ZDPH se u služeb