dnes je 15.11.2019
Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Nárok na stravenku za práci přesčas

11.7.2014, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Má zaměstnanec nárok na stravenku při čerpání náhradního volna?

Dotaz:

Zaměstnanec při uzávěrce odpracoval hodiny navíc. Po dohodě se zaměstnavatelem čerpal za práci přesčas náhradní volno ve výši celé směny. Zaměstnavatel poskytuje zaměstnancům stravenky a za takto čerpané náhradní volno nechce stravenku přiznat. Mají zaměstnanci na stravenku nárok?

Odpověď:

Právo na „stravenku“ v současné době žádný právní předpis neupravuje.

Podle § 236 ZP nemá

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu DU profi.
Registrovat

Týdenní DU zpravodajství

nebo přihlásit.

Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k typu informace:
Vztahuje se k oblasti nákladů:

Nedostupné pro váš modul.

Vztahuje se k územní působnosti:

Nedostupné pro váš modul.