Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Zveřejnění bankovního účtu fyzickou osobou

23.6.2017, , Zdroj: Verlag Dashöfer

2017.1100.7
Zveřejnění bankovního účtu fyzickou osobou

Ing. Pavel Matějka

VYŠLO V ČÍSLE 11/2017

Musí mít FO, plátce DPH, zveřejněný bankovní účet? Pokud ano, podle jakého zákona? Odběratel to na nás požaduje, ale na finančním úřadě nám sdělili, že to není povinnost.

S účinností od 1. 1. 2013 bylo do zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty (dále jen „zákon o DPH”), na základě novely provedené zákonem č. 502/2012 Sb. přijato ustanovení § 96