Databáze DU profi

On-line knihovna DU profi vznikla z důvodu absence komplexní odborné on-line databáze pro účetní, ekonomy a personalisty, která by pohotově reagovala na legislativní změny a pomáhala k vyřešení aktuálních otázek. 

Staňte se jedním z 10 000 spokojených uživatelů!

Více informací

DU profi v číslech

 • 24 000 článků
 • 3 000 příkladů
 • 1 500 vzorů, checklistů, směrnic
 • 3 000 judikátů
 • 1 500 komentářů
 • 870 právních předpisů, vyhlášek a pokynů
Více informací
image01

Nadstandardní služby k předplatnému

 • Bezplatný odpovědní servis
 • Až 6 on-line seminářů měsíčně zdarma
 • Certifikát celoživotního vzdělávání
 • Certifikované zatřídění
Více informací
image01

O tomto produktu


O jedinečnosti on-line databáze DU profi se můžete snadno a rychle přesvědčit v krátkém instruktážním videu, které Vám dá odpověď na otázku: "V čem pro mne bude DU profi přínosné?"  

 Chcete-li zjistit o on-line knihovně DU profi více, rozklikněte si níže umístěné odkazy, kde jsou její vlastnosti vysvětleny podrobněji.

 • DU profi

  DU profi je na našem trhu ojedinělá databáze odborných příspěvků z oblasti daní, účetnictví v ČR a na Slovensku, občanského a obchodního práva, mezd a personalistiky. Obrovský rozsah databáze – více než 24 000 textů – umožňuje získat komplexní informace, které ke své práci potřebujete. Její obsah je denně aktualizován předními odborníky na danou problematiku, proto Vám u více než poloviny příspěvků garantujeme aktuálnost a správnost. Každý měsíc se můžete těšit na 300 – 350 nových garantovaných článků!

  DU profi má jednoduché ovládání. Svůj dotaz po zadání do našeptávače snadno upřesníte pomocí inteligentních filtrů. Ty Vám nabídnou pouze ty nejrelevantnější odpovědi. Příspěvky jsou platné dle legislativy Vámi vybraného časového období. Navíc, zcela bez reklam.

 • Obsah

  Jednotlivé moduly obsahují dokumenty z oblastí:

  Daně a účetnictví

  Odborné texty z oblasti účetnictví, DPH, daně z příjmů fyzických a právnických osob a ostatních daní.

  Daně a účetnictví na Slovensku

  Odborné texty z oblasti účetnictví, DPH, daně z příjmů fyzických a právnických osob a ostatních daní.

  Mzdy a personalistika

  Odborné texty z oblasti pracovního a sociálního práva, zdravotního pojištění, daně z příjmů ze závislé činnosti, z oblasti mezd a platů, zaměstnanosti, trhu práce a personalistiky.

  Obchodní a občanské právo

  Odborné texty z oblasti obchodního a občanského práva.

  Typy a počty dokumentů

  Databáze DU profi obsahuje více než 28 000 dokumentů. Vybírat můžete z více než:

  • 18 000 článků
  • 3 000 příkladů
  • 1 500 vzorů, checklistů, směrnic
  • 3 000 judikátů
  • 1 500 komentářů
  • 870 právních předpisů, vyhlášek a pokynů a dalších

  Renomovaný autorský kolektiv

  Informace ve všech modulech DU profi jsou průběžně aktualizovány podle legislativního vývoje za podpory 800členného autorského kolektivu tvořeného pracovníky správy daně a státní správy, daňovými poradci, auditory (např. Ing. J. Ambrož, Ing. O. Babuněk, Ing. P. Běhounek, RNDr. I. Brychta, Ing. O. Burian, Ing. D. Fitříková, O. Holubová, Ing. O. Hochmannová, Ing. J. Ledvinková, prof. Ing. L. Müllerová, CSc., Ing. I. Pilařová, Ing. B. Jindrová, Ing. P. Strakošová, Ing. V. Benda, J. Pfeilerová, Ing. L. Pitner, Ing. R. Klímová, Ing. M. Ženíšková, JUDr. M. Vysokajová CSc., JUDr. J. Přib, JUDr. B. Šubrt, JUDr. P. Bukovjan, Ing. A. Daněk, JUDr. F. Vlasák atd.). 

 • Funkce

  V on-line databázi DU profi lze dokumenty třídit dle následujících kriterií:

  TÉMA

  Vyberte si z nabídky témat jednoduše to, které právě řešíte. Druhou možností jak dojít k výsledku je inteligentní našeptávač. Zadejte hledaný pojem a výsledky zredukujte tím, že určíte, z jakého úhlu pohledu budete danou problematiku řešit.

  TYP INFORMACE

  Chcete si přečíst novinky ze světa daní, komentář k novému zákonu či hledáte vzor pro  vyplnění daňového přiznání? Začněte hledání tím, že zvolíte hledaný typ informace. Zákazníci zejména oceňují kategorii „řešený dotaz“, kde se díky odpovědi odborníka z oboru poučí z dotazů ostatních a předejdou zbytečným chybám.

  AKTUÁLNOST

  Garance - články odpovídající platné legislativě jsou označeny logem . Kontrola a aktualizace databáze probíhá za podpory autorského kolektivu tvořeného pracovníky správy daně a státní správy, daňovými poradci, auditory a právníky.

  Archiv - články, u nichž byla garantována aktuálnost k datu vydání jsou označeny logem .  Můžete je využít např. při kontrolách účetnictví. 

  PLATNÉ V OBDOBÍ

  Vyfiltrujte si dokumenty platné pro jednotlivá časová období. Tuto funkci využijete zejména při zpětné kontrole účetnictví, kdy potřebujete znát aktuální informace ke staršímu datu.Ohlásila se Vám finanční kontrola např. na rok 2014? Nasimulujte si DU profi, jako kdyby byl rok 2014, a informace z jiného účetního období Vás nebudou rušit

  PRÁVNÍ FORMA

  Pokud jste fyzická osoba, pak si vyfiltrujte jen články pro Vás, tj. pro fyzickou osobu a nemusíte se zabývat informacemi pro právnickou osobu. Platí to i naopak.

  OBOR ČINNOSTI

  Služby (v členění na pohostinství, obchod, dopravu a logikua, ubytování, telekomunikace, IT, bankovnictví, finanční služby, nájem a pronájem, poradenství, výzkum a vývoj, reklamu, propagaci, výstavy, cestovní služby, zdravotnictví, vzdělávání, sport, rekreaci, knihy, časopisy, kulturu, zprostředkovatelskou činnost, drobné podnikání)

  Výroba (potravinářství, zemědělství, lesnictví, rybářství, strojírenství, energetiku, odpadové hospodářství, drobné podnikání)

  Stavební činnost

  Ostatní

  ÚČTOVÁ TŘÍDA

  Potřebujete vyhledat informace o účtování, např. v účtové třídě 2? Stačí kliknout na filtr účtová třída 2 a zúžit si tak rychle požadované články.

  OBLAST NÁKLADŮ

  Chcete rovnou zacílit na daňovou uznatelnost či neuznatelnost nákladů? Vyberte si ze sady a čtěte články podřízené tomuto filtru.

  V členění na majetek, manka, škody, inventarizační rozdíly, reklamu, reprezentaci, dary, odpisy, nájemné a ostatní provozní náklady, finanční leasing, úroky, smluvní pokuty, penále, daně, opravy a technické zhodnocení, pohledávky a dluhy, rezervy a opravné položky, služby, cestovní náhrady, zaměstnanci, pojistné, osobní náklady OSVČ, společníky a členy statutárních orgánů, náklady a tvorba základu daně, obchodní korporace, vklady, přeměny...

  ZEMĚ

  Obchodujete se zahraničím? Pak zvolte požadovaný stát v EU (Slovensko, Polsko, Německo, Rakousko, ostatní EU), popř. mimo EU (USA, Rusko, Čína a ostatní).

 • Služby

  Bezplatný odpovědní servis

  Narazíte-li na problém, na který jste nenalezli přes intuitivní vyhledávání odpověď, je Vám k dispozici bezplatný odpovědní servis. Stačí napsat dotaz a písemnou odpověď od odborníka získáte nejpozději do 3 týdnů. Tato služba je zdarma a zajistí Vám odpovědi na 4 odborné dotazy za rok.

  On-line semináře

  On-line vzdělávání považujeme za jeden ze stěžejních bodů, jak se "udržet v obraze",  jak ušetřit čas i peníze za klasická prezenční školení a jak využít možnosti konzultace na chatu s autorem semináře. Kromě aktivní účasti na 2-4 on-line seminářích měsíčně Vám umožňíme zhlédnout všechny proběhlé on-line semináře ze záznamu, bez omezení. U většiny archivních seminářů garantujeme aktuálnost. Využijte této služby, kterou poskytujeme v rámci jednotlivých modulů zdarma. Ušetříte čas s dojížděním a oceníte možnost prokonzultovat konkrétní problém s odborníkem!

  Certifikát celoživotního vzdělávání

  Pracujete na sobě a usilujete o zvýšení své hodnoty na trhu práce? U nás můžete získat Certifikát celoživoního vzdělávání! A to již za 10 návštěv našeho portálu měsíčně. Certifikát získáte již po ročním užívání DU profi a můžete ho využít jako doklad pro certifikaci či pojišťovnu.

 • Reference zákazníků
  • Dovoluji si Vám vyřídit poděkování za tento portál, musím říct, že z hlediska mých několika profesí jsem na něm téměř denně a i jsem několikrát s úspěchem aplikovala Vaše články.

   Author image
   • Jana Pokorná
   • Finanční auditorka
  • S DU profi nepotřebujeme již žádné jiné odborné publikace, úplná znění zákonů, žádné právní informační systémy, semináře, daňové poradce apod. Máme všechny informace na jednom místě a přístupné 24 hodin denně, navíc denně aktualizované s garancí aktuálnosti. A pokud potřebujeme opravdu něco specifického, využijeme odpovědní servis s rychlou odpovědí přímo na míru našim podmínkám. Jde okomplexní řešení pro účetnictví firmy za rozumnou cenu.

   Author image
   • Michal Bubeník
   • Hlavní ekonom
  • DU profi je přehledný portál, s kterým je radost pracovat. Nejvíce oceňuji, že mne neobtěžují žádné reklamy (což je v dnešní době opravdu nevídané) a že vždy naleznu to, co hledám.

   Author image
   • Štěpánka Černá
   • Samostatná účetní

Jaký modul vybrat?

Přehled modulů


DU profi nabízí více modulů. Pro podrobnější informace klikněte na jednotlivé položky - obsah, služby, funkce.

Zajímá mě:

* Ceny jsou uvedeny bez DPH v platné výši

Přejete si nás kontaktovat?


Kontaktujte nás

Potřebujete s něčím pomoci?

Neváhejte nás kontaktovat přes níže uvedený formulář, obratem se Vám ozveme.

Výhody tohoto způsobu kontaktování jsou následující:

 • Nečekáte na telefonu.
 • Ozve se Vám ta nejkompetentnější osoba.
 • Kopii Vašeho požadavku obdržíte na Váš email.

Vše vyřídíme rychle a k Vaší spokojenosti. Jsme tu pro Vás.

Pro získání možnosti bezplatného testování je nutné vyplnit správně kontaktní telefon a Váš email.

Na Vámi uvedený telefon Vás budeme kontaktovat nejpozději do druhého pracovního dne, abychom s Vámi domluvili jak Vámi preferovaný termín počátku testování, tak i Vámi vybraný modul, který chcete otestovat.

Na Vámi uvedený email Vám následně zašleme vygenerované přístupové testovací přístupy. 

Bez ověření správnosti Vašeho telefonu a emailu tedy není možné požadované testování poskytnout. Děkujeme za pochopení.

Input:
Sdělené údaje mohou být použity k marketingovému výzkumu, reklamě a navázání obchodů v souladu s § 7 zákona č. 480/2004 Sb. pro stávající i budoucí produkty, popř. služby nebo jiná média ve skupině Verlag Dashöfer. Údaje budou použity výhradně skupinou Verlag Dashöfer a nebudou poskytnuty třetím osobám. Vaše data můžete nechat kdykoliv změnit nebo vymazat.
loading...
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána!