dnes je 25.3.2019
Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Placení místního poplatku za komunální odpad na základě trvalého pobytu a vlastnictví stavby určené k individuální rekreaci ve stejné obci

28.2.2019, Zdroj: Ministerstvo financí

Fyzická osoba je v obci hlášena k trvalému pobytu a současně na území obce vlastní stavbu určenou k individuální rekreaci, ve které není žádná fyzická osoba hlášena k pobytu. Platí tato fyzická osoba místní poplatek za komunální odpad „dvakrát“?

Podle ustanovení § 10b odst. 1 písm. a) bod 1. zákona o místních poplatcích platí poplatek za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů fyzická osoba, která má v obci trvalý pobyt, a podle písm. b) citovaného ustanovení tento poplatek platí fyzická osoba, která má ve vlastnictví stavbu určenou k individuální

Přístup ZDARMA k tomuto dokumentu mají pouze registrovaní uživatelé portálu DU profi.
Registrovat

Týdenní DU zpravodajství

nebo přihlásit.

Zatřídění dokumentu
Zatřídění dokumentu
Vztahuje se k tématu:
Vztahuje se k typu informace:
Vztahuje se k územní působnosti:

Nedostupné pro váš modul.